Loeb do Dobšinej nepríde

Posted on Posted in Aktuality, Dobšinská zima 2022

Legendárny Francúz Sebastien Loeb síce na našu automobilovú súťaž do Dobšinej nepríde, ale potešil nás znova famóznym návratom v Monte Carle, kde dokázal poraziť úradujúceho šampión Ogiera. Zasa raz ukázal, aká vie byť rely krásna a podčiarkol tým aj našu pozvánku pre vás ostatných na Dobšinskú zimu 2022.

Sébastien Loeb a Isabelle Galmiche  Foto: redbullpoolcontent, M-SPORT FORD  

No zatiaľ, čo Sebastien Loeb preháňal súperov po serpentínach nad Monte Carlom, tak ani my v Dobšinej sme nezaháľali a pracovali ďalej na februárovom XVII. ročníku Dobšinskej zimy. S radosťou môžeme konštatovať, že finišujú nielen administratívne, ale aj technické prípravy a v najbližších dňoch už budeme môcť predstaviť aj potvrdený Časový harmonogram súťaže.

Foto: Julo Salzer

Dôležitou správou je tiež informácia z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva, ktoré potvrdilo, že ak sa pandemická situácia výrazne nezhorší, tak sa Dobšinská zima 2022 konať bude. Napĺňa sa nám už aj štartová listina, ktorá sa po prvom týždni približuje už k dvadsiatke.

Foto: Julo Salzer

Pripomíname teda, že XVII. ročník Dobšinej zimy 2022 sa koná už o tri týždne – 11. – 12. februára 2022. Prihlasovať sa môžete cez našu webovú stránku www.dobsinskykopec.com , kde v sekcii „Jazdci“ nájdete prihlášku aj Zvláštne ustanovenia. Spôsob prihlasovanie a je upresnený Článkom 4, Zvláštnych ustanovení.

Ľuboš Kašický